1. Odvlhčovače CUBO

Odvlhčovače CUBO

Trápi Vás vysoká vlhkosť? Potrebujete urýchliť vysúšanie stien po maľovaní, či umožniť rýchlejší technologický postup pri stavebných prácach (rýchle schnutie nových omietok, betónových podláh, a pod.)? Zasiahla Vás nečakaná udalosť v podobe vykúrenie alebo dokonca povodeň? Odvlhčovače CUBO sú pripravené Vám pomôcť.

Odvlhčovače CUBO využívajú novú technológiu dosahujúci veľmi rýchleho zníženia vzdušnej vlhkosti v uzavretých priestoroch (obytné miestnosti, kancelárie, kúpeľne, práčovne, kuchyne, drobné prevádzkarne, a pod.). Tá sa ukladá vo forme vodného kondenzátu v nádobke vnútri prístroja. Zároveň táto nová technológia eliminuje odvod zdraviu prospešných iónových častíc zo vzduchu a ten si tak zachováva svoju prirodzenú sviežosť a čistotu.

U odvlhčovačov CUBO možno nastaviť požadovanú hodnotu vlhkosti a potom už len zapnúť automatický režim, ktorý bude túto hodnotu sám udržiavať. Ďalej môžete nastavovať rýchlosť intenzity vysúšaniu a využívať funkciu odloženého vypnutia.

Odvlhčovače CUBO sa vyznačujú veľmi tichou prevádzkou, sú preto vhodné aj do priestorov, kde je vyžadovaná minimálna hlučnosť.

Pre jednoduchú manupulaci a prenášanie majú odvlhčovač CUBO v spodnej časti kolieska.
-6%
SLEVA
Multifunkčné zariadenie IQ-OMI    DOPRAVA ZDARMA !!!

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI DOPRAVA ZDARMA !!!

 SKLADOM

Multifunkčné zariadenie IQ-OMI pre ohrev, chladenie, zvlhčovanie a čistenie vzduchuDOPRAVA ZDARMA !!..

239,58€ 254,10€ Bez DPH: 198,00€

Detail produktu
Odvlhčovač CUBO

Odvlhčovač CUBO

 SKLADOM

Odvlhčovač CUBOOdvlhčovače CUBO sa vyznačujú veľmi tichou prevádzkou, sú preto vhodné aj do priestor..

204,49€ Bez DPH: 169,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)