1. Rady a tipy
  2. Solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI / ISL

Solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI / ISL

Solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI / ISL

Hľadáte ekonomický zdroj verejného osvetlenia? Potrebujete svetlo v miestach, kde nie je elektrické vedenie? Potrebujete osvetliť komunikáciu, námestie, park, záhradu, firemné areál či ďalšie vonkajšie priestory? Máme pre Vás skvelé riešenie - solárne LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI. Vďaka nim získate dostatočný zdroj svetla, ktorý svieti úplne ZDARMA.Solární LED vonkajšie svietidlá IQ-PROFI / ISL sú určené pre oblasti s ročným slnečným svitom 1300 - 1700 hod. Čechy a Slovensko majú priemerne 1450 slnečných hod. / Rok. Svietidlá IQ-PROFI / ISL sú tak pre naše územie úplne vyhovujúce.

Svietidlá majú výkonný solárny panel, silnú dobíjacie LI-FE batériu, LED svetelnú technológiu, inteligentný riadiacu jednotku s MPPT radičom a indukčným systémom a súmrakový + pohybový senzor. Solárny panel je integrovaný do hornej časti svietidla. Rozdiel je iba v type solárneho panelu. Svietidlá IQ-PROFI / ISL (inteligent solar light) využívajú solárny panel s patentovaným systémom SOLAR / ISL, tj. Spracovanie solárnej a čiastočne tiež svetelnej energie, ktorá nabíja integrovanú LI-FE batériu. Tá sa tak čiastočne nabíja aj v dňoch s nízkym alebo úplne nulovým slnečným žiarením. Vďaka tejto novo patentovanej technológii máme obrovský náskok pred konkurenciou, lebo všetci ostatní výrobcovia používajú štandardné solárne panely s obmedzeným systémom dobíjania LI-FE batérie. Svietidlá so systémom solar / ISL sú veľmi kvalitné a cenovo dostupná svietidlá

! Za súmraku a zníženej viditeľnosti sa svietidlo automaticky zapne na 50% svetelný výkon. Keď pohybové čidlo zaznamená v okolí svietidlá pohyb, aktivuje sa 100% svetelný výkon. Keď pohyb ustane, svietidlo sa opäť prepne na úsporný 50% výkon. Za svitania sa svietidlo automaticky vypne. Inteligentná riadiaca jednotka monitoruje stav batérie a optimalizuje spotrebu el. energie. Doba svietenia pri 100% nabitej batérii je až 36 hod.Instalace svietidiel je veľmi jednoduchá. Svietidlo uchytíte na stĺp alebo stenu budovy pomocou priložených montážnych konzol. Potom stlačíte tlačidlo ON / OFF a svietidlo začne pracovať v plne automatickom režime bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho zásahu.Využití svietidiel IQ - PROFI - verejné pouličné osvetlenie v mestách, obciach, firemných areáloch, v parkoch a veľkých záhradách, osvetlenie komunikácií, prechodov pre chodcov, parkovísk, detských ihrísk, štadiónov, apod. Veľmi rýchla návratnosť investície! Prevádzková životnosť svietidla 25 - 30 rokov.