1. Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody

Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody

Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody

Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody

Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody THERMOWELL Veit sú určené pre okamžitý ohrev vody bez predchádzajúceho predhrievanie. K ohrevu vody dochádza až na konci prenosovej sústavy (vodovodného potrubia) a len v množstve, ktoré skutočne spotrebujete. Ohrev vody začne až v okamihu spustenia prietoku vody, do tej doby prístroj v pohotovostnom režime, bez spotreby el. energie. Na rozdiel od bojlerov tak odpadajú všetky energetické straty určené na celodenné udržiavanie vody na požadovanej teplote a ďalej potom energetické straty pri prúdení ohriatej vody vo vodovodnom potrubí. S Veitom Vám teplá voda nikdy nedôjde!

Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody predstavujú moderný a účelné riešenie pre ohrev vody. S týmito ohrievaču dosiahnete výrazných energetických úspor spojených s ohrevom vody. Odpadne plytvaniu s vodou, ktorú už nebudete musieť odpúšťať a čakať, až k Vám konečne doproudí teplá voda. S Veit je teplá voda hneď!

Prietokové ohrievače THERMOWELL Veit sú plne ekologické, nízkoenergetické spotrebiče s označením energetickej triedy A. Jadro a výhrevné teleso sú vyrobené na báze nanotechnológie z chrómovanej nerezovej ocele, vďaka tomu dochádza k výraznému zníženiu usadzovaniu vodného kameňa a zamedzenie vzniku korózie. Majú preto veľmi dlhú životnosť.

Veit je ideálny pre domáce i komerčné inštalácie, ako sú kúpeľne, kuchyne, sociálne zariadenia a kanceláriu. Tieto ohrievače možno zavesiť na stenu alebo umiestniť pod drez či umývadlo. Majú moderný vzhľad a vďaka svojim ladným, ergonomickým tvarom a malým rozmerom sú vhodné aj pre veľmi malé, či úzke priestory.

Model BLUE S plnohodnotne nahradí el. bojler a možno ho použiť pre centrálne ohrev vody v celej domácnosti alebo v menšej firme. Vykurovací výkon sa nastavuje pomocou otočného ovládača (ktorá slúži aj ako vypínač). Pri modeli V1200 sú 3 stupne výkonu, pri modeli V600 je 1 stupeň výkonu. Intenzita ohrevu vody je navyše ešte ovplyvnená množstvom prietoku vody cez vodovodnú batériu. Vstavané senzory neustále vyhodnocujú teplotu a intenzitu prúdiacej vody a týmto hodnotám potom prispôsobujú aktuálnej vykurovací výkon.

Pri poklese tlaku vo vodovodnom potrubí dôjde k automatickému vypnutiu prístroja. Pri obnovení tlaku sa prístroj sám uvedie do opätovného prevádzky. Navyše sú všetky modely vybavené bezpečnostným termostatom proti prehriatiu.


Elektrický prietokový ohrievač Veito V 600

Elektrický prietokový ohrievač Veito V 600

 SKLADOM

POPIS PRODUKTUideálna pre bežné domácnosti, kuchynekancelárie, sociálne zariadenie, apod.Tepelný výk..

114,77€ Bez DPH: 94,85€

Detail produktu
Elektrický prietokový ohrievač Veit V 1200

Elektrický prietokový ohrievač Veit V 1200

 SKLADOM

POPIS PRODUKTUideálne pre objekty s väčšou prevádzkou, Pre zapojenie je potreba 400w kabel.Model - V..

158,90€ Bez DPH: 131,32€

Detail produktu
Elektrický ohrievač Veito BLUE S

Elektrický ohrievač Veito BLUE S

 SKLADOM

Elektrický ohrievač Veito BLUE SBLUE S - novinkaušetríte až 80% nákladov za ohrev TUV100% náhrada za..

533,61€ Bez DPH: 441,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)