1. Mocca kávovary FAKIR

Mocca kávovary FAKIR

Mocca kávovary FAKIR

Mocca kávovary FAKIR

Ste milovníkom kávy? Chcete si vychutnať jedinečnú chuť, vôňu a plnosť pravej tureckej kávy? S mocca kávovary FAKIR si jednoducho a rýchlo pripravíte výbornú, silnú kávu, pripravenú podľa tradičnej tureckej receptúry.

Mocca káva je chuťou a prípravou podobná espresse. Mocca káva sa pripravuje pod tlakom max. 1-1,5 baru (espresso cca 9 barov), tým dosiahneme výrazné extrakcie kávy s ľahkou penou. Mocca káva má plnú chuť a veľmi príjemnú arómu. Mocca káva nie je tak silná ako espresso, a preto nemá onen nepríjemne kyslastý "chvostík".

Mocca kávovary sú vhodné pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kvalitnú kávu, ale zároveň sa nechcú trápiť so zložitou obsluhou a čistením espresso automatov. Čistenie a údržba mocca kávovaru je veľmi rýchla a jednoduchá. Stačí len vypláchnuť prípravnú konvicu a máte hotovo.

Mocca kávovar je založený na princípe tradičnej prípravy kávy. Je však vybavený novou technológiou LUMINASENSE. Táto technológia automaticky nastaví optimálny čas a teplotu pre prípravu kávy podľa pripravovaného množstvo a zároveň tiež predchádza možnému vytečeniu kávové peny z vloženej konvice.

Prajeme Vám príjemné chvíle s chutnou mocca kávou.


-7%
SLEVA
Mocca kávovar FAKIR  SILVER

Mocca kávovar FAKIR SILVER

 SKLADOM

Mocca kávovar FAKIR  SILVERMocca kávovar je založený na princípe tradičnej prípravy kávy. Je vš..

118,58€ 127,05€ Bez DPH: 98,00€

Detail produktu
-7%
SLEVA
Mocca kávovar FAKIR  RED

Mocca kávovar FAKIR RED

 SKLADOM

Mocca kávovar FAKIR  REDSte milovníkom kávy? Chcete si vychutnať jedinečnú chuť, vôňu a plnosť ..

118,58€ 127,05€ Bez DPH: 98,00€

Detail produktu
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)