Menu
Your Cart

Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6

Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Novinka -2 %
Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Hlasový prekladač IQ-Stylish C T6
Tovar v akcii
Tovar za akčnú cenu
234,74€
231,11€
Bez DPH: 191,00€
  • Stav skladu: Skladom
Predané 1
Produkt si prezrelo 2506

Najdôležitejšie obsiahnuté jazyky pre obojsmerný preklad:

Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6

Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR s umelou inteligenciou je súčasnou technologickou novinkou. Je to malý a ľahký prístroj, ktorý v reálnom čase preloží Váš hlas až do 41 svetových jazykov a zároveň Vám tiež obratom preloží cudzojazyčnú odpoveď do Vášho materinského jazyka. Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR borí jazykové bariéry a Vy sa už nemusíte báť komunikovať na Vašich zahraničných cestách alebo na dovolenke, a to aj v prípade, že nemáte vôbec žiadne jazykové znalosti. Vďaka tomuto prekladači sa bez problémov dohovoríte po celom svete.

Prekladač obsahuje češtinu i slovenčinu a k tomu ďalších 39 svetových jazykov. Medzi týmito obsiahnutými jazykmi Vám prekladač sprostredkuje okamžitý preklad. Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR pracuje v online režime. Pripojenie je možné cez WIFI, 4G SIM kartu, alebo mobilné hotspot vo vašom mobilnom telefóne. Prístroj je vybavený umelou inteligenciou, takže výsledné preklady sú veľmi presné a zrozumiteľné pre obe komunikujúce strany.

Ovládanie prekladača je veľmi jednoduché, a preto si ho veľmi rýchlo osvoja aj deti a seniori. Na dotykovom displeji si vyberiete dva jazyky, medzi ktorými chcete prekladať. Potom na čelnej strane prístroja stlačíte zelené tlačidlo a vyslovíte text, ktorý chcete preložiť. Zelené tlačidlo pustíte a prekladač vysloví Váš text v požadovanom cudzom jazyku. Pre preklad cudzojazyčné odpovede stlačte červené tlačidlo. Pre úpravu hlasitosti prístroja použijete kolískové tlačidlo na boku prístroja. To je všetko. Tak ľahké a jednoduché je ovládanie toho prekladača.

Prekladaný text sa zároveň zobrazuje na displeji prístroja. Na displeji tak môžete overiť, či prekladač správne pochopil Vaše slová a preložený obsah je správny.

Chcete sa všade rýchlo a bez problémov dorozumieť? Neviete svetové jazyky a napriek tomu by ste radi cestovali a komunikovali v cudzine? Radi cestujete do zahraničia, ale Vaše jazykové znalosti nie sú dokonalé? Chceli by ste komunikovať so zahraničnými obchodnými partnermi, ale bráni Vám jazyková bariéra? Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR je skvelým riešením pre všetky tieto prípady.

Učíte sa cudzí jazyk a radi by ste výučbu zrýchlili? Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR bude Vaším dokonalým sprievodcom a učiteľom. Pomocou cudzojazyčných odpovedí zdokonalíte Vašej výslovnosť a na spätnom preklade ihneď overíte správnu gramatiku a intonáciu vysloveného textu. Na displeji prístroja sa zároveň zobrazuje vyslovený text, Vy tak nielen počujete hlasový preklad, ale aj na displeji vidíte preklad v textovej podobe a tiež to, ako sa správne gramaticky píše. Dokonalejšie interaktívnu pomôcku pre výučbu cudzích jazykov už naozaj nenájdete.

Hlasový prekladač IQ-TRANSLATOR je malý vreckový prístroj s kompaktnými rozmermi, nízkou hmotnosťou a dlhou výdržou nabíjacie batérie. Môžete ho tak mať vždy pri ruke.

Video

Technické parametre
Chipset MT6757
displej dotykový LCD 2,4"
dobíjacia batérie 1150mAH, uživatelsky vyměnitelná
Hmotnosť 140g
Množstvo obojsmerne prekladaných jazykov 41světových jazykov
Napájení 5V, 1A
Operačný systém ANDROID 6.0
pamäť RAM - 512MB / ROM - 4GB
SIM micro SIM
Rozmer 143 x 58 x 13 mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!