1. GPS smart LOCATOR IQ-LOC

GPS smart LOCATOR IQ-LOC

GPS smart locator IQ-LOC

GPS smart locator IQ-LOC je malé chytré zariadenie, ktoré Vám pomôže nájsť všetko, k čomu ho pripevníte. Cez APP stiahnutú do Vášho telefónu môžete sledovať aktuálnu polohu predmetu alebo osoby, ktorá má pri sebe IQ-LOC. Pomôže Vám nájsť kľúče, peňaženku, kabelku, alebo batoh, apod, alebo lokalizujete polohu vášho vozidla, motocykla alebo kolesá. Zistíte tiež aktuálnu polohu Vašich detí alebo Vašich zvieracích miláčikov. Pri cestovaní lietadlom alebo na Vašej dovolenke Vám postráži Vaše batožinu. Či už IQ-LOC pripnete na čokoľvek, budete mať vždy prehľad, kde sa to práve nachádza a už nikdy to nebude stratené.

GPS smart locator IQ-LOC Vám tiež pomôže nájsť Váš stratený telefón a to až na vzdialenosť 40m. Stačí na IQ-LOC stlačiť dlhšie tlačidlo a Váš telefón začne vydávať zvukový signál, pomocou ktorého ho potom ľahko nájdete.
GPS smart locator IQ-LOC Vám umožní nielen sledovanie polohy a dohľadanie stratených vecí, ale tiež Vám ich môže strážiť. Ak v APP nastavíte funkciu ALARM a strážený predmet sa od Vás vzdiali na 20 a viac metrov, spustí sa na Vašom mobilné telefóne alarm.
Keď GPS smart locator IQ-LOC uložíte do Vášho vozidla a potom sa Vám ho nebude dariť nájsť (napríklad v neznámom meste alebo v lese), tak stačí otvoriť APP vo Vašom telefóne a nechať sa navigovať až k Vášmu autu. Vy ani Vaše vozidlo sa tak už nikdy nestratíte.
GPS smart locator IQ-LOC postráži i seniorov. IQ-LOC im môžete zavesiť na krk ako prívesok a Vy tak budete mať kontrolu nad ich aktuálnou polohou.

S GPS smart locator IQ-LOC môžete tiež ovládať kameru vo Vašom telefóne, môžete ho tak používať ako diaľkový ovládač a vytvárať fotografie či videá, bez toho musíte mať telefón v ruke. Dosah až na vzdialenosť 20m.

GPS smart locator IQ-LOC je veľmi malé kompaktné zariadenie, ktoré možno pripnúť ku kľúčom, k taške, na odev alebo na psie obojok. Môžete ho tiež vložiť do aktovky, do batožiny, do vrecka alebo do vozidla. Aby lokátor správne pracoval, nezakrývajte ho hliníkovou fóliou a neumiestňujte v blízkosti magnetického poľa.


GPS lokátor IQ-LOC

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.